image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Konsolosluğu Şişli İçerisinde Mi Yer Alıyor?

İngiliz Konsolosluğu Şişli içerisinde yer almayıp İngiltere Vize Başvuru Merkezi burada bulunmaktadır.

İngiltere vizesi başvuruları İngiltere Konsolosluğu birimlerinden herhangi birine doğrudan yapılamamaktadır. Tüm Türkiye’den yapılan başvurular konsolosluk birimlerine değil Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Antalya, Bursa ve Adana illerinde bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezi birimlerinden birine yapılabilmektedir. Başvuru sahibinin her şeyden önce geçerli bir başvuru yapabilmek için bir pasaporta sahip olması gerekir. Bunun ardından İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için gidiş amacına ve başvuru sahibinin şartlarına göre vize türünün doğru belirlenmesi çok önem arz eder. Vize türü belirlendikten sonra danışmanlarımızca sağlanacak olan kişiye özgü belge listesindeki başvuru için gerekli tüm belgelerin toplanması ve ardından tercüme ettirilmesi işlemleri yapılmalıdır. Ayrıca başvuru/vize ücreti yatırıldıktan sonra başvuru formunun doldurulması gerekir. Bu işlemlerin hepsi tamamlandıktan sonra ise başvuru merkezinden randevu alınarak başvuru gerçekleştirilebilir. Randevuya gününde ve saatinde katılarak başvuru süreci tamamlanabilir. Bu randevuda başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler sunulmalıdır. Başvuru merkezi aracılığıyla yapılan başvuru İstanbul’daki İngiltere Başkonsolosluğuna iletilerek burada değerlendirilmektedir.

İstanbul’daki bu İngiliz Konsolosluğu Şişli içerisinde yer almayıp İngiltere Vize Başvuru Merkezi burada bulunmaktadır. Başvuru merkezinden randevu alınması ve konsolosluktan sonucun alınmasına dek tüm işlemler hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık için CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 886 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular