image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Konsolosluğu Muğla Adresi Nedir?

İngiliz Konsolosluğu Muğla; Bodrum, Marmaris ve Fethiye ilçelerinde bulunmaktadır.

Türkiye’de İngiltere’yi temsilen bulunan konsolosluk birimleri; İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul, İngiltere Büyükelçiliği Ankara, İngiltere Konsolosluğu İzmir, İngiltere Muavin Konsolosluğu Antalya ile Bodrum, Marmaris ve Fethiye İngiltere Fahri Konsolosluklarıdır. Yani İngiliz Konsolosluğu Muğla; Bodrum, Marmaris ve Fethiye ilçelerinde fahri konsolosluklar olarak yer almaktadır.

Yukarıdaki konsolosluk birimlerden yalnızca İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul’un İngiltere vizesi başvuruları sürecinde bir rolü bulunmaktadır. Başkonsolosluk vize başvurularının tamamını değerlendirmektedir. Firmamız müşterilerince yapılacak olan başvurular, İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla CSS Legal uzmanlarınca sağlanacak olan belge listesine göre belgelerinin toplanması, tercümelerinin yapılması, başvuru/vize ücreti ödemesinin yapılması, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmesi için gönderilmek üzere başvuru merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gibi işlemlerin yapılmasının ardından alınmaktadır.

Yukarıdaki bilgiler göz önünde bulunduğunda anlaşılacaktır ki İngiliz Konsolosluğu Muğla yani Bodrum, Marmaris ve Fethiye ilçelerindeki Fahri Konsolosluklar doğrudan başvuru yapılabilen birimler değildir. Dolayısıyla Muğla’dan başvuru yapmayı planlayan kişiler en yakın başvuru merkezi olan İzmir’deki İngiltere Vize Başvuru Merkezinden uzmanlarımızın alacağı randevuya katılarak başvurularını gerçekleşteirebilirler.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1321 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular