image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Konsolosluğu İzmir Tel Numarası Nedir?

İngiliz Konsolosluğu İzmir tel numarası üzerinden vize başvurusu yapılması mümkün olmadığı gibi vize başvuru randevusu almak, vize başvurularının sonuçlarını takip etmek vb. işlemler de gerçekleştirilemez. İzmir’de bulunan İngiltere Konsolosluğuna veya Türkiye içerisindeki diğer İngiltere temsilciliği birimlerine doğrudan müracaat edilmesi mümkün değildir.

İngiliz Konsolosluğu İzmir tel numarası aranarak vize başvuru randevusu alınması mümkün olmamaktadır. Vize başvurularının gerçekleştirilmesi için alınması gereken randevular İzmir içerisinde bulunan İngiltere Konsolsoluğundan değil UK Visas & Immigration (İngiltere Vize ve Göçmenlik Kurumu)’un resmi web sitesinden alınmaktadır. Firmamız aracılığı ile başvuru yapmanız durumunda uzmanlarımız sizlere en yakın başvuru merkezinden randevu alacaklardır. Başvuruda kullanılacak olan başvuru dosyasının bu randevunun gün ve saatinden önce tamamlanmış olması gerekmektedir. Vize başvuru dosyalarının oluşturulması için gereken belgelerin tam bir listesi firmamız üzerinden gerçekleştirilecek başvurularda uzmanlarımız tarafından başvuru sahiplerine sunulacaktır.

İngiltere vizesi başvurularının yapılabilmesi için evrak listesindeki evrakların toplanması, tercümesi gereken evrakların tercümelerinin başvuru dosyasına eklenmesi, vize/başvuru ücretinin yatırılmasının ardından vize başvuru formunun doldurulması gereklidir. Eğer başvuruda öncelikli/hızlandırılmış servislerden yararlanılacak ise bu hususla ilgili prosedürler de izlenmelidir. Başvuru dosyaları tamamlanmalarının ardından alınmış randevunun gün ve saatinde başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) eşliğinde bizzat başvuru sahiplerince İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilirler. Başvurunun İngiliz Konsolosluğu İzmir tel numarası üzerinden başvurunun gerçekleştirilmesi mümkün değildir. Vize başvurularında gerekenler, başvuru süreci ve başvuru prosedürleri hakkında CSS Legal vize ve göçmenlik uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

İngiliz Konsolosluğu İzmir tel numarası üzerinden vize başvurularının sonuçlarını öğrenmek de mümkün olmamaktadır. İngiltere vizesi başvurularının sonuçları, vize başvurusunda kullanılan pasaport ve diğer belgeler ile birlikte başvurunun yapıldığı İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınabilmektedirler.

2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services’in Türkiye’de ve İngiltere’de ofisleri bulunmaktadır. CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, başvuru prosedürleri, göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bu sayfa 939 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular