image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Konsolosluğu İstanbul Vize Başvurusu Kabul Etmekte Midir?

İngiliz Konsolosluğu İstanbul vize başvurusunda bulunulması mümkün olan bir İngiltere temsilciliği birimi değildir. İngiltere vizesi başvuruları doğrudan Türkiye Cumhuriyeti içerisinde bulunan temsilciliklere başvurulması ile yapılamamaktadır. Vize başvurularının nasıl yapıldıkları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için firmamız uzmanları ile görüşebilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul vize başvurusu kabul edebilen bir İngiltere temsilciliği birimi değildir. İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna doğrudan müracaat ederek vize başvurusunda bulunmak, vize başvuru randevusu almak vb. eylemler gerçekleştirilemez. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek vize başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vize başvurularının yapılabilmesi için uzmanlarımız tarafından tedarik edilen belge listesindeki belgeler hazırlanmalı, belgelerin tercümeleri yapılmalı, vize ücreti ödenerek vize başvuru formu doldurulmalıdır. Firmamız aracılığı ile yapılan başvurularda uzmanlarımız tarafından başvuru sahipleri ile irtibat halinde alınacak olan randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak olan başvuru dosyası, başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) ile birlikte bizzat başvuru sahiplerince İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmektedir. Başvuru dosyasının teslimi ile başvuru süreci tamamlanmaktadır. İngiltere vize başvuru prosedürleri hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamız uzmanları ile görüşebilirsiniz.

İngiliz Konsolosluğu İstanbul vize başvurusu ancak İngiltere Vize Başvuru Merkezi üzerinden yapılabilmektedir. Başvuru dosyaları İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğu tarafından değerlendiriliyor olsalar da başvuru sahipleri doğrudan bu birime başvuruda bulunamazlar.

İngiltere’ye vize başvurularından olumlu sonuç alınması oldukça zor olmaktadır. Başvuru dosyalarında oluşabilecek herhangi bir hata veya eksiklik başvurunun reddi ile sonuçlanabilmektedir. Bu açıdan başvuru hizmetlerinin CSS & Co Legal Services uzmanları ile irtibata geçerek firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden faydalanmaları başvurularının mümkün olan en eksiksiz şekilde hazırlanmasını sağlayabilecek ve olumlu sonuçlanması ihtimalini yükseltecektir.

2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçmek için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayabilir veya Türkiye’de ve İngiltere’de bulunan ofislerimizi ziyaret edebilir, İngiltere vize başvuruları, başvuru prosedürleri, göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 1039 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular