image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Konsolosluğu İstanbul Tel Numarası Nedir?

İngiliz Konsolosluğu İstanbul tel numarası ile vize başvurusunda bulunmak mümkün olmamaktadır. Vize başvurularının doğrudan İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna yapılmaları mümkün değildir. Vize başvurularının nasıl yapılabildikleri konusunda firmamız uzmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiliz Konsolosluğu İstanbul tel numarası ile herhangi bir idari işlemde bulunmak mümkün değildir zira İngiltere vizesi başvuruları her ne kadar İngiltere Başkonsolosluğu tarafından değerlendiriliyor olsalar da başvuru sahiplerinin doğrudan başkonsolosluğa müracaat etmeleri mümkün olmamaktadır. Vize başvuru süreci ve prosedürleri hakkında firmamız uzmanlar ile irtibata geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İngiltere’ye vize başvurusunda bulunulabilmesi için uzmanlarımız tarafından sağlanacak belge listesindeki belgelerin ve belgelerin tercümelerinin gerektiği yerlerde bu tercümelerin hazırlanması, vize/başvuru ücretinin yatırılmasının ardından vize başvuru formunun doldurularak başvuru dosyasına eklenmesi gerekmektedir. Firmamız uzmanları tarafından başvuru sahipleri ile iletişim halinde alınmış olacak randevudan önce başvuru dosyası tamamlanmalıdır. Tamamlanacak olan başvuru dosyası başvuru sahibinin fotoğrafı ve parmak izleri (biyometrik bilgileri) ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine bizzat başvuru sahiplerince teslim edilmelidir. Dosyanın teslim edilmesi ile birlikte başvuru gerçekleştirilmektedir. 

İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilen başvuru dosyaları İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilerek değerlendirmeye alınmaktadırlar. Türkiye içerisinde bulunan İngiltere temsilciliği birimleri arasında vize başvurularını değerlendirme yetkisine yalnızca İngiltere Başkonsolosluğu sahiptir. Buna rağmen vize başvurusunda bulunmak isteyen kişiler yukarıda bahsi geçen sürecin dışında başvuruda bulunamazlar, yani doğrudan başkonsolosluğa başvurarak başvurularını gerçekleştirmeleri mümkün değildir.

İngiltere vizesi başvurularında danışmanlık hizmeti almak başvuruların olabildiğince mevcut prosedüre uygun hazırlanmaları ve dolayısıyla olumlu sonuçlanabilme olasılıklarının yükselebilmesi açısından önem teşkil etmektedir. CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımız ile görüşebilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. CSS Legal uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere vizesi, vize başvuruları, vize başvuru gereksinimleri, prosedürleri ve göçmenlik kuralları hakkında her konuda detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bu sayfa 923 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular