image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Konsolosluğu İstanbul Randevu Alınması Mümkün Müdür?

İngiliz Konsolosluğu İstanbul randevu alınarak vize başvurusunda bulunulması mümkün olmamaktadır. Vize başvurularının ne şekilde yapılabilecekleri hakkında bilgi almak için firmamız uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiliz Konsolosluğu İstanbul randevu alınmasına veya vize başvurusu yapılmasına izin veren bir İngiltere temsilciliği birimi değildir. Vize başvurularının doğrudan İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna yapılmaları mümkün olmamaktadır.

Vize başvuruları firmamız aracılığı ile yapıldığı takdirde uzmanlarımız tarafından tedarik edilecek belge listesindeki belgeler toplanmalı, gerektiği yerlerde bu belgelerin tercümeleri yapılmalı ve vize/başvuru harcı ödenerek vize başvuru formu doldurulmalıdır. Vize başvuru randevusu uzmanlarımız tarafından başvuru sahipleri ile iletişim halinde alınacaktır. Başvuru dosyası bu randevunun gün ve saatinden önce hazır olmalıdır. Tamamlanmış olan başvuru dosyaları başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (beyaz arka planda yüzünü detaylı bir şekilde gösteren fotoğraf ve el parmaklarının izleri) eşliğinde İngiltere Vize Başvuru Merkezine bizzat başvuru sahiplerince teslim edilir. İngiltere vizesi başvuru prosedürü hakkında daha detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için firmamız uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuru dosyaları İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edildikten sonra İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilirler ve bu temsilcilik biriminde işlem görürler. Türkiye içerisinde bulunan diğer temsilcilik birimlerinin vize başvurularını değerlendirme veya sonuçlandırma yetkileri yoktur. Aynı zamanda başvuruların doğrudan başkonsolosluğa yapılmalarının mümkün değildir, yani İngiltere Konsolosluğu İstanbul randevu alınmasına müsaade etmemektedir.

İngiltere vizesi başvuruları karmaşık yapıda olan başvurulardır. Başvuru prosedürlerinin dikkatle izlenmesi ve başvuru dosyalarının titizlikle hazırlanmaları başvuruların başarısız olma olasılığını düşürebilmek açısından önemlidir. Başvuru sahiplerinin firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanmaları başvurularının özenle ve mümkün olan en eksiksiz şekilde hazırlanmalarını sağlayacak ve olumlu sonuçlanma ihtimalini arttırabilecektir.

CSS & Co Legal Services, Türkiye’de ve İngiltere’de başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti sunmaktadır. 2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services uzmanlarıyla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak görüşebilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yaralanabilir, İngiltere vizesi ve vize başvuruları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bu sayfa 1034 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular