image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Konsolosluğu İstanbul İletişim Bilgileri Nelerdir?

İngiliz Konsolosluğu İstanbul iletişim bilgisi İngiltere Başkonsolosluğuna direk müracaat edilmesi ile başvuru yapılması mümkün olmadığından dolayı başvuruda bulunmak isteyen kişilere faydalı olacak bir bilgi değildir.

İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul’da bulunan bir İngiltere temsilciliği birimidir. İngiltere Başkonsolosluğu İngiltere vizesi başvurularını değerlendirme yetkisine sahip tek temsilcilik birimi olsa da İngiliz Konsolosluğu İstanbul iletişim bilgileri ile konsolosluğa doğrudan müracaatta bulunmak mümkün olmamaktadır.

İngiltere vizesi müracaatında bulunulabilmesi için başvuru sahiplerinin bazı belgeleri hazırlamaları gerekmektedir. Firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanılması durumunda uzmanlarımız başvuru sahiplerine gerekli belgelerin tam bir listesini sunacaklardır. Bu belgelerin hazırlanmaları ve tercümelerinin gerektiği yerlerde tercümelerinin yapılması gerekmektedir. Başvuru için aynı zamanda vize harcı ödenmeli ve ardından vize başvuru formu İngilizce olarak doldurulmalıdır. Uzmanlarımız tarafından başvuru sahipleri ile iletişim halinde alınacak olan randevunun gün ve saatinden önce tamamlanması gereken başvuru dosyası, başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) de eklenerek bizzat başvuru sahiplerince İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilir. Vize başvuru prosedürü basitçe bu şekildedir. Prosedürel konularda daha detaylı bilgi almak için firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuruları İngiltere Vize Başvuru Merkezi tarafından İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilir ve bu birimde değerlendirmeye alınırlar.  Başkonsolosluğa kişilerin doğrudan başvuruda bulunmaları mümkün olmadığından dolayı İngiliz Konsolosluğu İstanbul iletişim bilgileri başvuru sahiplerine herhangi bir fayda sağlamamaktadır.

İngiltere vizesi başvurularının olumlu sonuçlanması zor başvurular oldukları bilinmektedir.  Başvuru dosyalarında eksikliklerin olması gibi durumlar olumsuz sonuç alınmasına yol açabildiğinden dolayı başvuru sürecinin özenle takip edilmesi ve başvuru dosyasının titizlikle oluşturulması gerekmektedir. CSS & Co Legal Services vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile görüşerek danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmanız başvurularınızın mümkün olan en eksiksiz şekilde hazırlanmalarını sağlayacak olduğundan dolayı başvurularınızın olumlu sonuçlanabilmesi açısından faydalı olabilecektir.

CSS & Co Legal Services, 2006'dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 1034 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular