image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Konsolosluğu İstanbul E-mail Üzerinden Başvuru Kabul Etmekte Midir?

İngiliz Konsolosluğu İstanbul e-mail üzerinden başvuru yapılması mümkün olmamaktadır. Vize başvuru prosedürü hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiliz Konsolosluğu İstanbul e-mail üzerinden başvuru gönderilmesi durumunda bu başvuruları kabul etmeyecek, değerlendirmeyecek veya sonuçlandırmayacaktır. İngiltere vizesi başvuruları doğrudan İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna yapılmamaktadır. İngiltere’ye vize başvurularının yapılabilmeleri için izlenmesi gereken prosedürler vardır. Başvuru prosedürleri hakkında CSS Legal uzmanları ile görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firmamız üzerinden gerçekleşecek başvurularda uzmanlarımız tarafından başvuru sahiplerine sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin derlenmesi ve tercümeleri gerekli olan belgelerin tercümelerinin yapılması gerekmektedir. Vize/başvuru ücretleri ödenmeli ve vize başvuru formu İngilizce doldurularak başvuru dosyasına eklenmelidir. Uzmanlarımız ile irtibat halinde alınacak olan randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak olan başvuru dosyasının kişinin fotoğrafı ve parmak izleri (biyometrik bilgileri) ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi ile başvuru süreci tamamlanmaktadır.

Bu noktada göz önüne alınması gereken husus her ne kadar başvuru dosyası İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığı ile İngiltere Başkonsolosluğuna gönderiliyor olsa da başvuruda bulunmak isteyen kişilerin doğrudan başkonsolosluğa başvuruda bulunmalarının mümkün olmadığıdır. İngiliz Konsolosluğu İstanbul e-mail adresi bu sebepten dolayı başvuruda bulunmak isteyen kişilerin faydalanabilecekleri bir bilgi değildir.

İngiltere vizesi başvuruları olumlu sonuçlanması zor olan başvurulardır. Vize memurlarının değerlendirmelerinde karşılaşabilecekleri herhangi bir eksiklik veya hata sonucunda vize reddi verebildikleri bilinmektedir. Bu noktada vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin firmamız uzmanları ile iletişime geçerek danışmanlık hizmeti almaları başvurularının prosedürlere mümkün olan en uygun şekilde yapılmasını sağlayabilecek olması açısından faydalı olacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilir, İngiltere vizesi ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 853 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular