image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Konsolosluğu Adana Adres Bilgileri Nedir?

İngiliz Konsolosluğu Adana adres bilgileri başvuru sahiplerine yardımcı olacak bir bilgi değildir zira Adana içerisinde İngiltere konsolosluk birimi bulunmamaktadır.

İngiliz Konsolosluğu Adana adres bilgileri Adana içerisinde İngiltere Konsolosluğu bulunmaması sebebiyle mevcut değildir. Bununla birlikte eğer Adana içerisinde İngiltere temsilcilik birimi olsaydı dahi doğrudan bu temsilciliğe başvuru yapılması ile vize başvurusunda bulunmak, vize başvuru randevusu almak vb. işlemlerin gerçekleştirilmesi mümkün olmayacaktır.

İngiltere vizesi başvurularının yapılabilmeleri için UK Visas & Immigration (İngiltere Vize ve Göçmenlik Kurumu)’un resmî web sitesinden başvuru randevusu alınmalıdır. CSS Legal ile gerçekleştireceğiniz vize başvurularında firmamız uzmanları sizlerle irtibat halinde başvuru randevusunu alacaklardır. Başvurunun yapılabilmesi için vize başvurusunda kullanılacak olan başvuru dosyası bu randevudan önce tamamlanmak durumundadır.

Vize başvuru dosyalarının oluşturulabilmeleri için tedarik edilmesi gereken belgeler bulunmaktadır. CSS Legal aracılığı ile başvuruda bulunacak olmanız durumunda firmamız uzmanları gerekli belgelerin tam bir listesini takdim edeceklerdir. Başvuruların hazırlanabilmesi için bu listede yer alan belgelerin derlenmesi, belgelerin tercümelerinin yapılması, vize başvuru formunun doldurulması, öncelikli/hızlandırılmış servislerden yararlanılacak ise bu servisler ile ilgili prosedürlerin izlenmesi gereklidir. Başvuru dosyaları yukarıda bahsedilen randevunun gün ve saatinde başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) ile birlikte randevunun alındığı İngiltere Vize Başvuru Merkezine bizzat başvuru sahiplerince teslim edilirler. Başvuru dosyaları doğrudan konsolosluk birimlerine teslim edilemeyeceklerinden dolayı İngiltere Konsolosluğu Adana adres bilgileri başvuru sahiplerine fayda sağlamamaktadır. CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek vize başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu Adana adres bilgileri bulunmamakla birlikte Adana içerisinde İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır. Adana’dan vize başvurusunda bulunmak isteyen kişiler bu merkez üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvuru sahipleri aynı zamanda Adana’da bulunan başvuru merkezinden vize başvurularının sonuçları ile birlikte vize başvurularında teslim ettikleri belgeleri ve pasaportlarını alabilirler.

2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında danışmanlık hizmeti sunmakta olan CSS & Co Legal Services vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak irtibata geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları ve göçmenlik hukuku hakkında her konuda detaylı bilgi alabilir, firmamızın danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu sayfa 1916 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular