image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Başkonsolosluğu İstanbul Telefon Numarası Nedir?

İngiliz Başkonsolosluğu İstanbul telefon numarası kullanılarak vize başvurusunda bulunmak veya başvuruda bulunmak için randevu almak gibi eylemlerde bulunulamaz. İngiltere vizesi başvurusunun nasıl yapılabileceği hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiliz Başkonsolosluğu İstanbul telefon aracılığı ile vize başvurusunda bulunmak, vize başvurusu için randevu almak vb. işlemleri gerçekleştirmek mümkün değildir.

İngiltere vizesi başvurularının gerçekleştirilebilmeleri için uzmanlarımız tarafından tedarik edilecek olan belge listesindeki belgelerin derlenmesi ve tercümesi gerekli belgelerin tercümelerinin yapılması gerekmektedir. Vize/başvuru ücretinin yatırılmasının ardından vize başvuru formu da başvuru dosyasına eklenmelidir. Uzmanlarımız tarafından başvuru sahipleri ile iletişim halinde alınmış olacak olan randevunun gün ve saatinden önce tamamlanması gereken başvuru dosyası, başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) eşliğinde başvuru sahipleri tarafından İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmektedir. İngiltere vize başvuru süreci hakkında daha detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuruları İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmelerinin ardından İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilir ve bu temsilcilikte işlem görürler. Türkiye Cumhuriyeti’nde bulunan diğer İngiltere temsilciliği birimlerinin vize başvurularını değerlendirmek şeklinde yetkileri yoktur. Bununla birlikte başvuru sahiplerinin doğrudan başkonsolosluğa müracaat etmesi de mümkün olmamaktadır. İngiltere Konsolosluğu İstanbul telefon numarası bu açıdan başvuru sahiplerine herhangi bir şekilde yardımcı olabilecek bir bilgi değildir.

İngiltere vizeleri için yapılan başvurular olumlu sonuçlanması zor olan başvurulardır. Başvurularınızı CSS & Co Legal Services’in sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak gerçekleştirmeniz başvurularınızın mevcut prosedürlere en uygun şekilde yapılmasını sağlayacak ve başarılı olma olasılığını yükseltebilecek olması açısından önem teşkil etmektedir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında Türkiye’de ve İngiltere’de bulunan başvuru sahiplerine danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Firmamızın Türkiye’de ve İngiltere’de bulunan ofislerinden birisini ziyaret ederek veya İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak uzmanlarımız ile irtibata geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, başvuru prosedürleri ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, sunduğumuz danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Bu sayfa 2160 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular