image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngilitere Turist Vizesi Ekşi Sözlük'ten Öğrenilebilir Mi?

İngiltere Turist Vizesi Ekşi Sözlük’te bulunabilse de bu bilgiler kulaktan dolma, hatalı ya da yanlış olabilir. Bu durum da başvuru sahibinin vize reddi almasına yol açabilecektir.

İngiltere Turist Vizesi başvuruları, geçerli bir pasaport ile danışmanlarımız tarafından sağlanacak belge listesindeki belgelerin toplanması, tercüme edilmesi gereken belgelerin tercümelerinin yapılması, vize harcı yatırıldıktan sonra başvuru formunun İngilizce olarak doldurulması, danışmanlarımız ile iletişim halinde İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak dosyanın ve başvuru sahibinin beyaz arka planda fotoğraf ve parmak izlerinin yani biyometrik bilgilerinin teslimi ile yapılır.

İngiltere vizesi başvurularında genellikle bu başvuru prosedürü işlemlerine başlamadan önce başvuru sahipleri internetten araştırma yapmaktadır. Bu araştırma esnasında Ekşi Sözlük, sosyal medya hesapları, web siteleri vb. kaynaklarla karşılaşacaklardır. İngiltere Turist Vizesi Ekşi Sözlük’te bulunabilse de bu bilgiler kulaktan dolma, hatalı ya da yanlış olabilir. Bu durum da başvuru sahibinin vize reddi almasına yol açabileceği için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçerek detaylı bilgi almaları faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi başvurularının olumlu sonuç alması zor ve yapı olarak karmaşık başvurular oldukları da herkesçe bilinmektedir. Belgelerde herhangi bir eksiklik ya da hata, prosedürlerin izlenmesinde herhangi bir aksaklık doğrudan vize reddine yol açabilmektedir. Belgelerin titizlikle hazırlanması ve prosedürlerin özenle izlenmesi başvurunun başarı olasılığını doğrudan etkilemektedir. İngiltere Turist Vizesi başvuruları hakkında kulaktan dolma ya da güncel olmayabilecek bilgiler ile başvuruda bulunmak, başvuru sahiplerine zarar verebilecektir. Bu açıdan başvuru sahiplerinin detaylı, güncel bilgi almak için danışmanlarımız ile irtibata geçmeleri yararlarına olacaktır.

2006'dan bu yana İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz konularında uzmanlaşmış ve vize başvurularında danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Vize başvuruları, vize başvuru gereksinimleri ve prosedürleri konusunda güncel, detaylı ve doğru bilgi almak ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak için ofislerimizi ziyaret edebilir veya İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1830 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular