image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Gaziantep'te İngiltere Büyükelçiliği Gaziantep Bulunur Mu?

Gaziantep'te İngiltere Büyükelçiliği Gaziantep bulunmamakla birlikte vize başvuruları burada bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezine uzmanlarımızla işlemlerin başlatmasının ardından yine uzmanlarımızca alınacak randevuda yapılabilmektedir.

İngiltere vizesi başvuruları için gerekli olan belgelerin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, başvuru randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılması gerekir. Bu prosedür tüm Türkiye’den yapılan başvurularda geçerlidir. Dolayısıyla Gaziantep’ten yapılan başvurular da bu prosedüre tabidir. Nitekim Gaziantep'te İngiltere Büyükelçiliği Gaziantep bulunmamakla birlikte vize başvuruları burada bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezine uzmanlarımızla işlemlerin başlatılmasının ardından yine uzmanlarımızca alınacak randevuda başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler verilerek yapılabilmektedir.

Başvurusunu gerçekleştirebilmek için tüm İngiltere vizesi işlemlerinin randevu alınması hususu da dâhil olarak gerçekleştirilmesi ile ilgili olarak uzmanlarımızca profesyonel destek sağlanacaktır. Bu vize randevusu Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerinde bulunan başvuru merkezlerinin başvuru sahibine en yakın ve uygun olanından alınabilecektir. Alınan randevuda başvuru sahibinin en az 6 ay geçerliliği olan bir pasaport, başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerini sunması gerekir. Başvuru merkezlerinde alınan randevuda verilecek olan biyometrik bilgiler başvuru sahibinin yüzünün fotoğrafı ve parmak izleridir. Tüm bu işlemlerle ilgili danışmanlık hizmeti almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilir.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 931 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular