image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

E-konsolosluk İngiltere Vize Başvuru Servisi Var Mıdır?

E-konsolosluk İngiltere vize başvuru servisi, İngiltere vizesi başvurularında bulunmamaktadır.

İngiltere vizesi başvurularının yapılabilmesi için öncelikle başvuru yapacak kişilerin seyahatlerinin süresine göre geçerlilik süresine sahip bir pasaport çıkarttırmalıdır. Geçerli bir pasaportu bulunan kişiler, İngiltere vizesi almak için uyulması gereken diğer prosedürlere geçebilirler. Öncelikle yapılması gereken, başvuru yapılacak olan İngiltere vizesi türünü belirlemektir. Bunun ardından başvuruda vizenin şartlarının sağlandığını gösteren belgelerin dosyaya eklenmesi gerekir. Bunlara ek olarak bu belgelerin tercümelerinin de dosyaya konması gerekmektedir. Başvuru/vize ücretinin yatırılmasının ardından başvuru formunun eksiksiz doldurulmuş olması gerekmektedir. Başvuru için gerekli olan her şey hazırlandıktan sonra uzmanlarımız tarafından alınan başvuru randevusunda başvuru dosyası ile biyometrik bilgiler İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilerek başvuru süreci tamamlanabilir.

Yukarıda bahsedilen prosedürlerin mutlaka izlenmesi gereken İngiltere vizesi başvurularında e-konsolosluk İngiltere vize başvuru servisi, İngiltere vizesi başvurularında bulunmamaktadır. Bu servisin bulunmadığı bu başvurular hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak üzere CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 968 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular