image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

e-İngiltere Vizesi Başvurusu Var Mıdır?

e-ingiltere vizesi başvurusu bulunmamakla birlikte İngiltere Vizesi Başvuru Merkezine başvuru dosyası ve parmak izleri ile biyometrik fotoğraftan oluşan biyometrik bilgilerin bizzat başvuru sahibi tarafından verilmesi gerekmektedir.

İngiltere vizesi alabilmek için e-ingiltere vizesi başvurusu yapılamamaktadır. Yalnızca başvuru formunun online doldurulabildiği İngiltere vizesi başvurularında başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin (parmak izleri ile biyometrik fotoğraf) başvuru sahibi tarafından İngiltere Vizesi Başvuru Merkezine teslim edilmesi gerekmektedir. Başvuru merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilebilmesi için randevu alınması işlemi ise uzmanlarımızca sağlanmaktadır. Başvuru merkezine gidilerek başvurunun gerçekleştirilmesi dışındaki tüm işlemlerde CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek alabilirsiniz.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılan vize başvuruları dikkatli hazırlanması ve hassasiyet gösterilmesi gereken başvurulardır. Bu nedenle yapılacak başvuruların bir uzman danışmanlığında yapılması olumlu sonuç almak ve hata/eksik riskini düşürmek için oldukça yarar sağlayacaktır. Türkiye ve Londra ofisleri bulunan firmamız, İngiltere Göçmenlik Hukuku alanında uzmanlaşmış kadrosu ile her iki ülkede yapacağınız tüm  vize başvurularında başvuru dosyasının incelenmesi, eksik olan hususlarda başvuru sahiplerine bilgi verilmesi, sorunların çözümü için yapılabileceklerin belirlenmesi hususlarında profesyonel destek sağlamaktadır.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1059 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular