image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Antalya’da İngiltere Vizesi Danışmanlık Hizmeti Nasıl Alınabilir?

Antalya’da İngiltere vizesi danışmanlık hizmeti alarak başvurusunu gerçekleştirmek isteyen kişiler CSS Legal uzman danışmanları ile telefon vasıtasıyla iletişime geçerek bilgi ve danışmanlık alabilirler.

Türkiye’de İngiltere’ye gitmek üzere vize başvurusu yapılabilen başvuru merkezleri İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Adana, Bursa ve Antalya illerinde bulunmaktadır. İngiltere Vize Başvuru Merkezinin bulunduğu illerden biri olan Antalya’da bulunan merkeze İngiltere vizesi danışmanlık hizmeti alarak başvuru yapılabilmesi mümkündür. Antalya’dan danışmanlık alarak İngiltere vizesi başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişiler CSS Legal ile irtibata geçebilirler. 

İngiltere vizesi danışmanlık hizmeti alarak vize başvurusu yapmanın pek çok yararı bulunmaktadır. Karmaşık başvuru prosedürlerinin hiç birisini atlamadan başvuru yapmak, vize alma ihtimalini arttırmak, hata/eksik riskini düşürmek, İngiltere vizesi başvuru yasağı almamak gibi avantajlar bunlardan bazılarıdır. Bu avantajlara sahip olmak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services’in İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla başvurularını gerçekleştirebilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2314 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular