image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Yazılım İle İlgili Bir İş Kurma İzni Verir Mi?

Ankara Antlaşması yazılım ile ilgili de iş kurma izni vermekle birlikte İngiltere’de serbest meslek sahibi olarak çalışmak ve yasal bir iş yapmak şartıyla istenilen her iş bu vize kapsamında yapılabilir.

Ankara Antlaşması Vizesi, 1963 yılında imzalanan Ankara Antlaşması hükümlerine dayanan ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına diğer vize türlerine göre çok daha kısa sürelerde İngiltere sürekli oturum izni ve İngiltere vatandaşlığı kazanma imkânı sunmaktadır. Bu anlaşma kapsamında iş kurarak, var olan bir işi devralarak, bir işe ortak olarak, işletme haklarını devralarak vb. şekillerde iş yapabilmek mümkündür. Bu kapsamda yapılan başvurularda önemli olan işin serbest meslek sahibi olarak yani bir başka kişiye bağımlı olmadan yapılmasıdır.

Ankara Antlaşması kapsamında istenilen her türlü meslek İngiltere’de bu vize kapsamında bağımsız olarak işi yapmak koşuluyla yapılabilmektedir. Buna bağlı olarak Ankara Antlaşması yazılım ile ilgili de iş kurma izni vermektedir. Çünkü İngiltere’de serbest meslek sahibi olarak çalışmak ve yasal bir iş yapmak şartıyla istenilen her iş bu İngiltere vizesi kapsamında yapılabilmektedir.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1767 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular