image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Yapanlar Başka İngiltere Vizesi Türüne Geçiş Yapabilir Mi?

Ankara Antlaşması yapanlar eğer ki başka bir İngiltere vizesine geçiş yapmak istiyorlarsa başka bir İngiltere vizesi türüne başvuru yapabilir ve gerekçeleri vize memurunca ikna edici, inandırıcı ve gerçekçi bulunursa geçiş yapabilecektir.

İngiltere vizesi alarak İngiltere’ye gitmiş ve hâlihazırda almış olduğu vize ile İngiltere’de yasal olarak bulunan kişiler istedikleri takdirde başka bir vize türüne geçiş başvurusu yapabilmektedir. Ancak bu noktada şu unutulmamalıdır ki her vize türünden geçiş yapabilmek ve hâlihazırda bulunulan türden her vize türüne geçiş yapabilmek elbette ki mümkün değildir. Ankara Antlaşması yapanlar geçiş başvurusu yapmak istemeleri durumunda CSS Legal ofisindeki uzmanlarımızla irtibata geçerek geçiş başvurusuna dair detaylı bilgi alabilirler.

Ankara Antlaşması Vizesi başvurusu yaparak İngiltere’ye gitmiş olan kişiler eğer ki başka bir İngiltere vizesine geçiş yapmak istiyorlarsa başka bir vize türüne başvuru yapabilir ve gerekçeleri vize memurunca ikna edici, inandırıcı bulunursa geçiş yapabilecektir. Bu başvurularda detaylı bilgi ve danışmanlık almak üzere firmamız uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1000 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular