image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Vikipedi Bilgileri Güncel Midir?

Ankara Antlaşması Vikipedi bilgileri güncel olmayabileceği için başvuru sahiplerinin yanlış başvuru yapmasına yol açabilecektir.

Ankara Antlaşması Vizesi başvurusu yaparak İngiltere’de iş kurmayı planlayan başvuru sahipleri ilk etapta internetten araştırma yaparak bu vize türünün başvuru süreci hakkında bilgi edinmektedir. Bu araştırma sürecinde ise Vikipedi, Ekşi Sözlük, forumlar gibi çeşitli platformlara ulaşmaktadırlar. Ancak bu mecralarda yer alan Ankara Antlaşması Vikipedi bilgileri hem uzman kişiler tarafından yazılmaması hem de güncel olmayan ve/veya yanlış bilgiler içerdiği için başvuru sahiplerini yanlış yönlendirmekte ve başvurunun olumsuz sonuçlanmasına yol açabilmektedir.

Başvuru sahipleri internetten Ankara Antlaşması kapsamında alınan İngiltere vizesi başvuruları hakkında araştırma yaptıktan ve ön bilgi edindikten sonra güncel prosedürleri öğrenmek ve bunlara uygun bir başvuru gerçekleştirmek için CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla irtibata geçebilirler. Bu sayede hem prosedürlere uygun başvuru yapabilir hem de olumlu sonuç alma ihtimallerini arttırabilirler.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 970 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular