image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması ve İngiltere İş Kurma İzni Hakkında Mutlaka Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Ankara Antlaşması ve İngiltere iş kurma izni hakkında mutlaka bilinmesi gerekenler web sitemizin İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi Başvurusu bölümünde detaylı olarak ele alınmıştır. Bu konuyla ilgili web sitemizi inceleyebileceğiniz gibi CSS Legal ofisleriyle iletişime geçerek uzmanlarımızdan detaylı bilgi de alabilirsiniz.

Ankara Antlaşması Vizesi, 1963 yılında Türkiye ile dönemin Avrupa Birliği ülkeleri arasında imzalanan Ankara Antlaşması hükümlerine dayanan ve yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvuru yapabildiği bir vize türüdür. Bu anlaşma hala tüm Avrupa Birliği ülkelerinde geçerlidir. Bu anlaşmanın hükümlerinden doğan Ankara Antlaşması Vizesi bugüne kadar pek çok Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının İngiltere’de iş kurmasını ve oraya yerleşmesini sağlamıştır ve sağlamaya devam etmektedir. Bu vizeyi alan kişilere kendi işini kurarak çalışabilmenin yanı sıra sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanma, eğitim alabilme, bağımlı aile üyelerini beraberinde getirebilme gibi haklar sağlamaktadır. Ayrıca bağımlı aile üyeleri de esas göçmen olan kişi ile aynı haklara (sağlık, eğitim vb.) sahip olacaktır.

Ankara Antlaşması ve İngiltere iş kurma izni hakkında mutlaka bilinmesi gerekenler web sitemizin İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi Başvurusu bölümünde detaylı olarak ele alınmıştır. Bu vize başvuruları ve kapsadığı haklarla ilgili bilgi almak üzere web sitemizi inceleyebileceğiniz gibi CSS Legal ofisleriyle iletişime geçerek uzmanlarımızdan detaylı bilgi de alabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 959 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular