image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Uzman TV Bilgilerine Güvenilir Mi?

Ankara Antlaşması Uzman TV bilgilerine güvenerek İngiltere vizesi başvurusu yapmak başvuru sahibinin yanlış veya eksik bilgi alarak hatalı başvuru yapmasına yol açabilir, bu durum da vize reddine yol açabilir.

İngiltere vizesi başvuruları, İngiltere vize ve göçmenlik kurallarınca belirlenmiş karmaşık başvuru prosedürlerine sahiptir. Bu başvuru prosedürü ve başvurulara ilişkin kural, kanun, yönetmelik ve uygulamalar sürekli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle internette çeşitli sitelerde yer alan bilgiler güncelliğini yitirmiş, eksik ya da hatalı bilgiler olabilir. Örneğin, Ankara Antlaşması Uzman TV bilgilerine güvenerek İngiltere vizesi başvurusu yapmak başvuru sahibinin yanlış veya eksik bilgi alarak hatalı başvuru yapmasına yol açabilir, bu durum da vize reddine yol açabilir.

İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi, dünyanın herhangi bir yerinde kendi işini yapabilecek yeterliliğe sahip olduğuna inanan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvurarak Birleşik Krallık’ta göçmenlik statüsü elde edebileceği bir İngiltere vizesi türüdür. İngiltere’de 4 yıl bulunduktan sonra sürekli oturum izni, 5 yıl bulunduktan sonra (son 1 yılı süresiz oturum izni ile) ise İngiltere vatandaşlığına başvuru yapılabilmektedir. Bu nedenle en kısa sürede bu haklara ulaştıran vize Ankara Antlaşması kapsamında İngiltere çalışma/iş vizesidir.

İngiltere ile Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız uzmanlarıyla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 875 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular