image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Uludağ Sözlük Bilgileriyle Başvuru Yapılması Sonucu Vize Alınabilir Mi?

Ankara Antlaşması Uludağ Sözlük bilgileriyle başvuru yapılması başvuru sahiplerinin hatalı, eksik ya da güncel olmayan bilgilerle başvuru yapmasına, bu durum da başvurunun reddedilmesine neden olabilir.

Ankara Antlaşması Vizesi, 1963 yılında Türkiye ile dönemin Avrupa Birliği ülkeleri arasında imzalanan, Ankara Antlaşması (ECAA) hükümlerine dayanan, yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvuru yapabildiği bir vize türüdür. İngiltere’de iş kurmak, kurulu bir işe ortak olmak, bir işi devralmak, bir işin işletme haklarını devralmak gibi amaçlarla vize başvurusu yapacak olan kişilerin en çok tercih ettiği vize türü Ankara Antlaşması Vizesidir. Bu İngiltere vizesi başvurusu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına ilerleyen süreçte çok kısa zamanda süresiz oturum izni ve hatta çifte vatandaşlık gibi geniş kapsamlı haklar kazanma olanağı sunmaktadır.

İngiltere’de iş kurmak isteyen kişiler öncelikle internetten araştırma yaparak işe başlamaktadır. Bu araştırma sürecinde başvuru sahipleri Uludağ Sözlük, Ekşi Sözlük gibi kaynaklara da ulaşmaktadır. Bu kaynaklardan biri olan Ankara Antlaşması Uludağ Sözlük bilgileriyle başvuru yapılması başvuru sahiplerinin hatalı, eksik ya da güncel olmayan bilgilerle başvuru yapmasına, bu durum da başvurunun reddedilmesine neden olabilir. Çünkü İngiltere vize ve göçmenlik kural ve uygulamaları sürekli güncellenmektedir.

CSS Legal, ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 934 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular