image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması UK (Birleşik Krallık) İçerisinden Başvuru Yapılabilen Bir Vize Midir?

Ankara Antlaşması UK (Birleşik Krallık) içerisinden başvuru yapılabilmesi mümkün olan bir İngiltere vizesi olup başvuru sahipleri ister Birleşik Krallık içerisinden isterlerse de dışından başvuru yapabileceklerdir.

Ankara Antlaşması, 1963 yılında AB ülkeleri ile İngiltere arasında imzalanan bir antlaşmadır. Bu anlaşma sözleşmenin imzalandığı dönemde AB ülkelerinde geçerli olan iş kurma iznine dair uygulama, kanun ve yönetmeliklerin ileride de aynı şekilde uygulanacağının garantisini vermiştir. Bu antlaşma bağlamında ortaya çıkan Ankara Antlaşması Vizesi ile Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları AB ülkelerinde oldukça avantajlı haklara sahip olarak başvuru yapabilmekte ve kendi işini yapmak üzere çalışma izni alabilmektedir.

Ankara Antlaşması UK (Birleşik Krallık) içerisinden başvuru yapılabilmesi mümkün bir vize türü olup başvuru sahipleri ister Birleşik Krallık içerisinden isterlerse de dışından başvuru yapabileceklerdir. Birleşik Krallık içinden başvuru yapacak kişiler Londra, Türkiye’den başvuru yapacak olanlar ise Türkiye ofislerimizden biriyle irtibata geçerek bu başvurularla ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirler. Yalnızca Ankara Antlaşması Vizesi başvurularında değil diğer İngiltere vizesi başvuruları hakkında da firmamız İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla irtibata geçebilirler.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgilerimiz aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 842 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular