image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Referans Mektubu Nedir?

Ankara Antlaşması referans mektubu, kişinin işini İngiltere’de kendi başına yani bir işverene bağlı olmadan da yapabileceğini gösteren ve kişinin eski iş yerlerinden ya da eğitim gördüğü kurumlarda ders aldığı kişilerden alabileceği bir belgedir ve birden fazla yerden/kişiden alınabilmektedir.

Ankara Anlaşması Vizesi, sektör, sermaye, eğitim seviyesi, tecrübe süresi ve İngilizce dil bilme seviyesi kısıtı olmadan kendi işini kurmak ya da bir işe ortak olmak üzere İngiltere’ye gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvuru yapabildiği ve çok sayıda avantaj sağlayan bir İngiltere vizesi türüdür.

Bu vize türünde başvuru dosyasına eklenecek belgelerin gerçekçi ve ikna edici olması çok önem arz etmektedir. Puan bazlı vize türleri gibi kesin şartları bulunmayan bu başvurulardan olumlu sonuç alabilmek için başvuru sahiplerinin işi yapabileceklerine dair ikna edici olmaları gerekir. Ankara Anlaşması Vizesi başvuru dosyasında bulunmasının yararlı olacağı belgelerden biri Ankara Antlaşması referans mektubudur. Ankara Antlaşması referans mektubu, kişinin işini İngiltere’de kendi başına yani bir işverene bağlı olmadan da yapabileceğini gösteren ve kişinin eski iş yerlerinden ya da eğitim gördüğü kurumlarda ders aldığı kişilerden alabileceği bir belgedir. Bu belge birden fazla yerden ve/veya kişiden alınabilmektedir. Bu belgenin nasıl hazırlanması gerektiği ile ilgili bilgi almak ve başvuru işlemlerini uzmanlarımızla başlatmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 3088 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular