image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Ne Zaman, Kimlerle İmzalandı?

“Ankara Antlaşması ne zaman, kimlerle imzalandı?” sorusunun cevabını merak eden kişiler bilmelidir ki Ankara Antlaşması, 1963 yılında Avrupa Birliği ülkeleri ile Türkiye arasında imzalanmıştır.

“Ankara Antlaşması ne zaman, kimlerle imzalandı?” sorusunun cevabını merak eden kişiler bilmelidir ki Ankara Antlaşması, 1963 yılında Avrupa Birliği ülkeleri ile Türkiye arasında imzalanmıştır. Bu anlaşmayı imzalayan ülkelerden biri olmamasına karşın İngiltere 1973 yılında Avrupa Birliği’ne dahil olarak bu anlaşmayı da kabul etmiş oldu. İngiltere’nin de bu anlaşmaya AB’ye girerek taraf olmasının ardından bu anlaşmanın hükümlerine bağlı olarak yeni bir İngiltere vizesi başvurusu ortaya çıkmış oldu.

Ankara Antlaşması Vizesi, 18 yaşın üstünde bulunan her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının Birleşik Krallık’ta iş kurmak üzere başvuru yapabildiği ve şartlarını sağlamanın puan bazlı İngiltere çalışma/iş vizesi türlerine nazaran daha rahat olduğu bir vize türüdür. Bu vizenin şartlarını iş kurabilecek ve sürdürebilecek ölçüde sağlayabilmek yeterli olmaktadır. Bu şartları nasıl sağlayabileceği, ikna edici ve gerçekçi bir başvuru dosyasının nasıl hazırlanacağı gibi hususlarla ilgili bilgi almak için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1447 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular