image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Mülakat Soruları Nelerdir?

Ankara Antlaşması mülakat soruları hakkında bilgi başvurusunu firmamız uzmanlarıyla gerçekleştiren başvuru sahiplerine eğer mülakata çağrılırlarsa verilmektedir.

Ankara Antlaşması başvurularında başvuru sahiplerinin bazıları mülakata çağrılabilmektedir. Mülakat talebi başvurunun olumsuz sonuçlanacağı anlamına gelmemekte olup yalnızca bazı net olmayan hususların açıklanması talep edilebilmektedir. Mesela kişinin gidiş amacıyla başvuru yaptığı İngiltere vizesi türünün tam olarak uyuşmaması durumunda başvuru sahibi mülakata çağrılabilmektedir. Ankara Antlaşması mülakat soruları hakkında bilgiyi firmamız müşterileri CSS & Co Legal Services uzmanlarından alabileceklerdir. Kişinin başvurusuna göre ne tür sorularla karşılaşabilecekleri hakkında uzmanlarımız bilgilendirme yapmaktadır.

İngiltere vizesi türünün belirlenmesi, evrak listesinin oluşturulması, evrakların tercümelerinin yapılması, başvuru ücretlerinin ödenmesi, başvuru formunun doldurulması, gerekliyse öncelikli servis alınması işlemlerinde olduğu üzere firmamız uzmanları mülakat hazırlığı konusunda da başvuru sahiplerine profesyonel destek sağlamaktadır. Ankara Antlaşması kapsamında İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

 

Bu sayfa 2851 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular