image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Londra İçinden Başvuru Nasıl Yapılmalıdır?

Ankara Antlaşması Londra içinden başvuru yapacak olan başvuru sahipleri CSS Legal Londra ofisi ile irtibata geçerek başvuru işlemlerini başlatabilirler.

Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere’den de İngiltere dışından da başvuru yapılabilen bir İngiltere vizesi başvurusudur. İngiltere’den de Türkiye’den de başvuru yapılırken izlenecek başvuru prosedürü temelde aynı olmasına karşın bazı hususlar farklılık göstermektedir.

Vize başvurusu nereden yapılırsa yapılsın izlenmesi gereken başvuru prosedürü işlemleri bulunur. Bunlardan ilki uzmanlarımızca kişinin şahsi ve maddi durumuna göre vize türü belirlenmesi ve sonra kişinin vizenin şartlarını sağladığını belgelerle göstereceği bir başvuru dosyasının hazırlanmasıdır. Bunun için öncelikle danışmanlarımız başvuru sahibine bir belge listesi hazırlayacak ve başvuru sahibinin de bu belgeleri temin ederek danışmanlarımıza göndermesi gerekir. Bunun ardından bu evrakların tercüme ettirilmesi işlemi gelmektedir. Bu işlemlerin akabinde kişinin başvuru/vize ücretinin yatırılmasının ve ardından da başvuru formunun doldurulması gerekir. Son olarak kişinin başvurusunu gerçekleştirebilmesi için en uygun İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınması işlemi de yine uzmanlarımızca gerçekleştirilecektir. Başvuru sahibi bu randevuya katılıp başvuru dosyası ve fotoğraf ile parmak izlerinden oluşan biyometrik bilgilerini vererek geçerli bir başvuru yapabilecektir.

Ankara Antlaşması Londra içinden başvuru yapacak olan başvuru sahipleri CSS Legal Londra ofisi ile irtibata geçerek yukarıdaki prosedüre uygun olarak başvuru işlemlerini başlatabilirler. İngiltere’den yapılan başvurularda başvuru dosyasının ve biyometrik bilgilerin İçişleri Bakanlığına sunulması gerekir. Biyometrik bilgiler bakanlıkça belirlenmiş olan postanelere verilerek, başvuru dosyası da posta ile gönderilerek başvuru gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlemleri profesyonel destek alarak gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız uzmanlarıyla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 949 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular