image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması İngiltere Türk İşci Vizesi Nedir?

Ankara Antlaşması İngiltere Türk İşci Vizesi, Birleşik Krallık’ta yasal çalışma iznini içeren bir İngiltere vizesi ile 1 yıl bulunulduktan sonra başvuru yapılabilen bir vize türüdür.

Ankara Antlaşması İngiltere Türk İşci Vizesi’ne Türkiye’den başvurulamamakta, İngiltere’den başvuru yapılabilmektedir. Bu İngiltere vizesi, sadece İngiltere’de yasal çalışma izinleriyle aynı iş yerinde aralıksız 1 sene çalışanlara bu bir sene sonunda İngiltere’de aynı iş yerinde çalışmaya devam edebilmesi için verilen bir vize türüdür. Dolayısıyla bu vize İngiltere’ye herhangi bir İngiltere vizesi türü ile gider gitmez yapılabilecek bir vize başvurusu da değildir.

Ankara Antlaşması İngiltere Türk İşci Vizesi adı da verilen Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri web sayfamızın Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi (Çalışma Vizesi) kısmını detaylı olarak inceleyebilirler. Bunun yanında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilerek de detaylı bilgi ve prosedürlere uygun bir başvuru gerçekleştirilebilmek için profesyonel destek alınabilir.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1060 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular