image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi

Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi, yasal olarak İngiltere'de yaşarken yasal çalışma izinleriyle aynı iş yerinde aralıksız 1 sene çalışanların bu 1 yılın sonunda Birleşik Krallık’ta aynı iş yerinde çalışmaya devam edilebilmek amacıyla başvuru yapabilecekleri İngiltere çalışma/iş vizesi türüdür.

Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi’ne Türkiye’den başvurulamamakta, İngiltere’den başvuru yapılabilmektedir. Bu İngiltere vizesi, sadece İngiltere’de yasal çalışma izinleriyle aynı iş yerinde aralıksız 1 sene çalışanlara bu bir sene sonunda İngiltere’de aynı iş yerinde çalışmaya devam edilebilsin diye verilen bir  vize türüdür. Dolayısıyla bu vize İngiltere’ye herhangi bir İngiltere vizesi türü ile gider gitmez yapılabilecek bir vize başvurusu da değildir.

Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri web sayfamızın İngiltere Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi (Çalışma Vizesi) kısmını detaylı olarak inceleyebilirler. Bunun yanında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilerek de detaylı bilgi alınabilir ve prosedürlere uyugun bir başvuru gerçekleştirilebilmek için profesyonel destek ve danışmanlık alabilir.

Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi

CSS Legal, 2006’dan bu yana Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 4411 defa görüntülendi