image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Holborn İçinde Ofis Açmanın Maliyeti Nedir?

Ankara Antlaşması Holborn içinde ofis açabilmek orada kurulan işlere dair piyasa araştırması yapıldıktan sonra eğer başvuru sahibinin işi kurmak ve kazanç elde edene kadar masraflarını karşılayabilecek ölçüde yeterli sermayesi bulunuyorsa mümkün olacaktır.

Ankara Antlaşması Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin sermaye, İngilizce, mesleki yeterlilik gibi şartları işi kurabilecek ve sürdürebilecek düzeyde sağlayabilmeleri gerekmektedir. Bu vize kapsamında İngiltere’de kurulacak işi home office (evden) çalışarak, ofis açarak, seyyar/mobil olarak vb. şekillerde kurabilmek mümkündür. Önemli olan işin yapılacağı konusunda ikna edici olabilmektir. İşin hangi şekilde yapıldığının bir önemi yoktur.

Ankara Antlaşması ile ofis açarak iş kuracak başvuru sahipleri hangi hedef kitleye hizmet sunmayı düşünüyorsa işlerini o hedef kitlenin olduğu bölgelerde kurabilir. Mesela Ankara Antlaşması Holborn içinde ofis açabilmek orada kurulan işlere dair piyasa araştırması yapıldıktan sonra eğer başvuru sahibinin işi kurmak ve kazanç elde edene kadar masraflarını karşılayabilecek ölçüde yeterli sermayesi bulunuyorsa mümkün olacaktır.

Ankara Anlaşması şartlarını sağlayıp sağlamadığınızı öğrenmek ve başvurunuzu gerçekleştirmek üzere CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz. İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1124 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular