image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Hangi Ülkelerde Geçerli?

“Ankara Antlaşması hangi ülkelerde geçerli?” sorusu, Ankara Antlaşması ile ilgili oldukça merak edilen sorulardandır. Avrupa Birliği ve Türkiye arasında 1963 yılında imzalanmış olan anlaşma, tüm AB ülkelerinde geçerli olmasına karşın yalnızca İngiltere’de bu anlaşma kapsamında iş kurabilmek mümkündür.

Ankara Anlaşması, dönemin AB ülkeleri ile Türkiye arasında 1963 yılında imzalanmış bir anlaşmadır. Dolayısıyla bu anlaşma tüm Avrupa Birliği ülkelerinde geçerlidir. Ancak bu anlaşma kapsamında yalnızca İngiltere’de iş kurabilmek mümkündür.  

İngiltere’de Ankara Anlaşması kapsamında iş kurmak isteyen kişilerin sıklıkla sorduğu sorulardan biri; “Ankara Antlaşması hangi ülkelerde geçerli?” sorusudur. Bu soru Ankara Antlaşması ile ilgili oldukça merak edilen sorulardandır. Avrupa Birliği ve Türkiye arasında 1963 yılında imzalanmış olan anlaşma, tüm AB ülkelerinde geçerli olmasına karşın yalnızca İngiltere’de bu anlaşma kapsamında iş kurulabilmektedir.

Ankara Anlaşması Vizesi, Ankara Antlaşması hükümlerine dayanan ve İngiltere’de iş kurmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvuru yapabildiği bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize türü hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık almak isteyen kişiler CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 3295 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular