image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Fiyat Nedir?

İngiltere’de serbest meslek sahibi olarak iş kurmak isteyen kişiler Ankara Antlaşması fiyat hakkında danışmanlarımızla irtibata geçerek bilgi alabilecektir. 

İngiltere vizesi başvuruları, Birleşik Krallık’ta iş kurmak, eğitim görmek, yaşamak, seyahat etmek gibi farklı amaçlara göre farklı vize türlerine ayrılmaktadır. Amaçlarına göre farklı türleri bulunan vize başvurularının fiyatları da farklılık göstermektedir. İngiltere vizesi fiyatları, dolar kuru üzerinden Türk Lirasına çevrilerek ödenmektedir. Bu nedenle kura bağlı olarak sürekli değişkenlik göstermektedir. Dolayısıyla bu sürekli değişkenlik gösteren ücretlerle ilgili bilgi almak için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçilmesi en güncel fiyatları alabilmek adına yararlı olacaktır.

Uzmanlarımızca başvuru yapılacak vize türü Ankara Antlaşması Vizesi olarak belirlendiyse başvuru sahibinin şahsi ve maddi imkânlarına ve başvuru yapacağı vize türünün şartlarına göre bir belge listesi oluşturarak kişiye gönderilecektir. Bu belge listesine göre belgelerin toplanmasının ardından bunların tercümelerinin yapılması, başvuru/vize ücretinin ödenmesi ve başvuru formlarının doldurularak İngiltere Vize Başvuru Merkezinden biyometrik bilgilerin ve başvuru dosyasının teslim edilebilmesi için vize randevusunun alınması işlemleri uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilecektir. Bu başvuru prosedürü işlemleri ve Ankara Antlaşması fiyat hakkında bilgi ve danışmanlık almak üzere firmamız uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1970 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular