image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Danimarka İş Kurma İzni Verir Mi?

Ankara Anlaşması Danimarka için geçerli olmayıp bu vize kapsamında yalnızca İngiltere’de iş kurabilmek mümkündür.

Ankara Anlaşması, 1963 yılında dönemin Avrupa Birliği ülkeleriyle imzalanmış olan ve bu anlaşmaya taraf ülkelerin vatandaşlarının diğer ülkelerde o günün şartlarına göre iş kurabilmesi izni veren bir sözleşmedir. İngiltere 1973 yılında Avrupa Birliği’ne katılarak bu anlaşmayı da kabul etmiş oldu. Dolayısıyla İngiltere bu anlaşmayla bağlı olup sözleşmenin hükümlerini yerine getirmek durumundadır.

Danimarka’da Ankara Antlaşması kapsamında iş kurabilmek ise mümkün değildir. Bu anlaşma yalnızca İngiltere’de kullanılabilmektedir. Ankara Anlaşması Danimarka için geçerli olmayıp bu vize kapsamında yalnızca İngiltere’de iş kurabilmek mümkündür.

İngiltere’de iş kurmak isteyen 18 yaş üzeri Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına pek çok avantaj sağlayan Ankara Antlaşması kapsamında İngiltere vizesi başvurusu yapmak isteyen kişiler firmamız CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

Firmamız uzmanları belge listesinin hazırlanması, başvuru formunun doldurulması, tercümelerin yapılması, vize başvuru ücretlerinin yatırılması, ihtiyaç varsa öncelikli servis alınması, başvuru dosyasının hazırlanması gibi İngiltere vizesi prosedürlerinin tamamında profesyonel destek sağlamaktadır. İngiltere vize ve göçmenlik kanunlarındaki başvuru prosedürlerine uygun bir başvuru gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarında profesyonel destek alarak başvurularını gerçekleştirebilir.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1405 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular