image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Contractor (Kontratlı) Olarak Çalışma İzni Verir Mi?

Ankara Antlaşması contractor (kontratlı) olarak da çalışma izni alınabilen bir İngiltere vizesi türüdür.

Ankara Antlaşması Vizesi, Birleşik Krallık’ta serbest meslek sahibi olarak çalışma izni almak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvuru yapabildiği bir İngiltere vizesi türüdür. Bu kapsamda İngiltere’de istenilen sektörde, istenilen iş yapılabilmektedir. Ankara Antlaşması Vizesi başvurularında önemli olan başvuru sahibinin işini hiç kimseye bağlı olmadan yapmasıdır. Bu bağlamda Ankara Antlaşması contractor (kontratlı) olarak da çalışma izni alınabilen bir vize türüdür diyebiliriz.

Contractor (kontratlı) olarak İngiltere’de çalışmak demek birden fazla kişi veya kuruluş ile kontrat yaparak çalışmaktır. İlk başvuruda ya da uzatma başvurularında tek bir şirketle çalışmak başvurunun reddedilmesine yol açabileceği için birden fazla şirketle çalışmak oldukça önemlidir. Aksi bir durum doğrudan bir şirkete bağlı çalışıldığı şeklide yorumlanarak ret kararı verilebilecektir.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılan İngiltere vizesi başvurularının oldukça karmaşık olduğu bu vizeye başvuru yapacak olan başvuru sahiplerince bilinmelidir. Bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için mümkün olan en eksiksiz ve hatasız bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça yararlı olacaktır. Titizlikle hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler.

CSS Legal, 2006’dan bu yana Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlamaktadır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1186 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular