image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Blog Yazılarının Başvurular Üzerine Etkileri Nelerdir?

Ankara Antlaşması blog yazıları güncelliğini yitirmiş bilgiler içerebileceği için başvurularda hata yapılmasına neden olabilecek ve gerek maddi gerekse de manevi kayıplara yol açabilecektir.

İngiltere’de iş kurmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için en avantajlı vize türü Ankara Antlaşması Vizesidir. Bu avantajların en önemlisi, sahip olunması gereken şartların diğer iş kurma izni veren vize türlerinden daha kolay sağlanabilmesidir. Sermaye, İngilizce dil şartı, mesleki yeterlilik gibi şartların işin serbest meslek sahibi olarak kurulabilmesi için yeterli düzeyde olması şartların sağlanabilmesi demektir.

Ankara Antlaşması Vizesi başvurusu yapmak isteyen kişiler işe ilk olarak internetten araştırma yaparak başlamaktadır. Bu araştırma esnasında karşılarına çıkan kaynaklardan biri Ankara Antlaşması blog yazılarıdır. Bu tip kaynaklar başvuru sahiplerinin genel geçer bilgileri edinmesine yardımcı olmakla birlikte başvuruları olumsuz etkilemeleri de söz konusu olabilmektedir. Çünkü Ankara Antlaşması blog yazıları güncelliğini yitirmiş bilgiler içerebileceği için başvurularda hata yapılmasına neden olabilecek ve gerek maddi gerekse de manevi kayıplara yol açabilecektir. Bu tip bir durumla karşılaşmamak için bir İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı ile başvuru yapmak yararlı olacaktır. Bu başvurularda profesyonel destek almak üzere CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları, danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan evrak listesindeki evrakların tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercüme edilip, formlar doldurulup, varsa ilgili harç ve ödemeler yapıldıktan sonra öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa bunlarla ilgili işlemler yapıldıktan sonra yine danışmanlarımızla irtibat halinde Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerinde yer alan başvuru merkezlerinin birinden randevu alınarak başvuru dosyasının sunulması ve biyometrik bilgilerin (Parmak izleri ile fotoğraftan oluşur.) verilmesi ile gerçekleştirilmektedir.

CSS & Co Legal Services, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 852 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular