image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Adana İngiltere Vize Başvuru Merkezine Başvuru Yapılabilir Mi?

Ankara Antlaşması Adana İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru yapılabilen bir İngiltere vizesi türüdür.

Ankara Anlaşması (ECAA-European Community Association Agreement), 1963’te Türkiye ile dönemin Avrupa Birliği ülkeleri arasında imzalanmıştır. Bu anlaşma, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına iş kurma izni ve ilerleyen süreçte vatandaşlık almaya kadar varan pek çok hak tanımaktadır. Anlaşmaya taraf ülkeler, 1963 itibarıyla var olan kanun, yönetmelik ve uygulamaların, antlaşmaya imza atan ülkelerin vatandaşları için ilerleyen dönemlerde değiştirilmeyeceği garantisini vermiştir. Bu husus sözleşmede stand-still ilkesi ile garanti altına alınmış olup günümüzde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının aleyhine değişiklikler yapılamamaktadır.

Ankara Antlaşması Adana İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru yapılabilen bir İngiltere vizesi türüdür. Başvuru merkezine başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler teslim edilmeden önce başvuru sahipleri dosyalarının hazırlığı sürecinde uzmanlarımızdan profesyonel destek alabilirler. Firmamız belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, formlar İngilizce doldurulup, başvuru ödemesi yapıldıktan sonra öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa bunlarla ilgili işlemler yapıldıktan sonra başvuru merkezinden randevu alınması işlemlerinde profesyonel destek sağlamaktadır.

Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları, puan bazlı İngiltere çalışma vizesi başvurularında olduğu üzere belirli şartlara sahip değildir. Örneğin, İngiltere Girişimci Vizesi başvurularında 200.000 GBP sermaye şartının sağlanması gerekirken Ankara Antlaşması Vizesi başvurularında işi kurmaya yetecek ve işten kar elde etmeye başlayana dek temel yaşam masraflarını karşılayabilecek düzeyde bir sermeye yeterli olmaktadır.

CSS & Co Legal Services, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 876 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular