image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması 3 Yıllık Vize Alınması için Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Ankara Antlaşması 3 yıllık vize alınması için dikkat edilmesi gerekenlerin başında varsa eş/partner ve çocukları ile birlikte kişinin temel masrafları karşılayabilecek düzeyde işten kar elde edebiliyor ve bunu belgeleyebiliyor olması gelmektedir.

Ankara Antlaşması Vizesi, 18 yaşın üzerinde olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının iş kurmak üzere başvuru yapabildiği bir İngiltere vizesi türüdür. Ankara Antlaşması ilk başvurusu olumlu sonuçlanan başvuru sahiplerine 1 yıllık İngiltere vizesi verilmektedir. İngiltere’de bu 1 yıl içerisinde işini kuran ve sürdürebilen Ankara Antlaşması Vizesi sahipleri İngiltere’den Ankara Antlaşması 3 yıllık vize için yani uzatma başvurusu için başvuruda bulunabilecektir.

Ankara Antlaşması 3 yıllık vize alınması için dikkat edilmesi gerekenlerin başında varsa eş/partner ve çocukları ile birlikte kişinin temel masrafları karşılayabilecek düzeyde işten kar elde edebiliyor ve bunu belgeleyebiliyor olması gelmektedir. Bunu belgeleyebilmek için kişinin uzatma başvurusu dosyasının da gerçekçi ve ikna edici olması gerekmektedir. İngiltere’den yapılacak olan 3 yıllık uzatma başvurularında profesyonel destek almak isteyen kişiler CSS Legal Londra ofisi ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1377 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular