image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Yapanlar Çifte Vatandaş Olabiliyor Mu?

Ankara Anlaşması yapanlar İngiltere’de sürekli oturum ile 1 yıl bulunduktan ve toplamda 5 yıl bulunduktan sonra çifte vatandaş olmak üzere İngiltere vatandaşlığı başvurusu yapabiliyorlar.

Ankara Anlaşması yapanlar, İngiltere vatandaşlığı alabilmek için bu vize ile yasal olarak 5 yıl İngiltere’de bulunmuş olmalıdır. Uzatmalarla birlikte İngiltere’de 4 yıl bulunarak sürekli oturum iznini aldıktan 1 yıl ve İngiltere’de en az 5 yıl bulunduktan sonra İngiltere vatandaşlığı yani çifte vatandaşlık için başvuru yapılabilmektedir.

İngiltere vatandaşlığı/çifte vatandaşlık başvurularında bakılacak olan şartların en önemlilerinden biri son 1 yılda 90 gün ve son 5 yılda 450 günden fazla İngiltere dışında kalmamış olmaktır. Bu hususa dikkat edilerek başvuru yapılması olumlu sonuç alabilmek adına yararlı olacaktır. Ankara Anlaşması ilk başvuru, uzatma başvuruları, sürekli oturum izni ve İngiltere vatandaşlığı başvuruları hakkında detaylı bilgi almak üzere başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler. Firmamız uzmanları başvuru sahiplerini en güncel başvuru prosedürlerine dair bilgilendirerek başvurularında profesyonel destek sağlamaktadır.

CSS Legal, ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1030 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular