image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Yani Ankara Agreement Gov Uk Üzerinden Mi Başvuru Yapılır?

Ankara Anlaşması yani Ankara Agreement Gov Uk üzerinden uzmanlarımız tarafından başvuru formu doldurulup randevusunun alınmasıyla yapılabilir.

İngiltere vizesi başvurularında İngiltere vize ve göçmenlik kanunlarına göre izlenmesi gereken bir başvuru prosedürü bulunmaktadır. Bu başvuru işlemlerinin başında vize türünün doğru belirlenmesi ve dolayısıyla başvuru formunun doğru şekilde doldurulabilmesi gelmektedir. Bununla birlikte kişinin başvuru yapacağı vizenin şartlarını karşılayabildiğini belgeleyebilmesi için bir başvuru dosyasının hazırlanması gerekir. Danışmanınız tarafından size sağlanmış olan belge listesindeki belgelerinizi tamamlayıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, başvuru formları İngilizce doldurulup, harç ve ödemeler tamamlandıktan sonra danışmanlarımızın alacağı randevunuzun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyanızın incelenmek üzere konsolosluğa gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine başvuru sahibi tarafından elden teslim edilmesi gerekir. 

Yukarıda bahsedilen prosedürel işlemlerden başvuru sahibinin başvuru formunun doldurulup randevusunun alınması işlemleri de uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Ankara Anlaşması yani Ankara Agreement Gov Uk üzerinden uzmanlarımız tarafından başvuru formu doldurulup randevusunun alınmasıyla yapılabilir. Bu prosedürel işlemleri gerçekleştirirken CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek alan başvuru sahipleri hata oluşması olasılığını düşürerek olumlu sonuç alma ihtimalini arttırabilecekleri bir başvuru yapabileceklerdir.

İngiltere’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1028 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular