image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Vizesinde Değişiklik Var Mı?

Ankara Anlaşması Vizesinde değişiklik olması durumunda web sitemizin İngiltere Vizesinde Son Gelişmeler bölümünde duyuru yapılmakta olup başvuru yapmayı düşünen kişiler değişiklikleri buradan takip edebilirler.

Ankara Anlaşması Vizesi, 18 yaşın üstünde bulunan her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının Birleşik Krallık’ta iş kurmak üzere başvuru yapabildiği ve şartlarını sağlamanın diğer İngiltere çalışma/iş vizesi türlerinden çok daha kolay olduğu vize türüdür. Bu İngiltere vizesi türünün hükümleri stand-still ilkesi gereğince değiştirilememektedir. Ancak İngiltere’nin Brexit kararı alması, Avrupa Birliği’nden çıkmaya karar vermesi, sonrası bu vize türünün akıbetinin ne olacağı henüz netleşmedi. 2 yıllık AB’den çıkış sürecinde netleşecek olan bu hususlar hakkında bilgilendirme ilerleyen süreçte firmamız tarafından yapılacaktır.

Ankara Anlaşması Vizesinde değişiklik olması durumunda web sitemizin İngiltere Vizesinde Son Gelişmeler bölümünde duyuru yapılmakta olup başvuru yapmayı düşünen kişiler değişiklikleri buradan takip edebilirler. Web sitemizin gelişmelerden haberdar ettiğimiz bölümleri dışında başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek de detaylı bilgi alabilmektedir.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1039 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular