image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Vizesi Nasıl Alınır?

“Ankara Anlaşması Vizesi nasıl alınır?” sorusunun cevabını merak eden başvuru sahipleri web sitemizin ilgili sayfalarını inceleyebilecekleri gibi CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçerek de detaylı bilgi ve danışmanlık alabilirler.

Ankara Anlaşması Vizesi başvurusu yapacak başvuru sahiplerinin İngiltere’den veya Türkiye’den başvuru yapmaları fark etmeksizin İngiltere vizesi başvuru prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirmeleri gerekir. Bu başvuru prosedürünü yani “Ankara Anlaşması Vizesi nasıl alınır?” sorusunun cevabını merak eden başvuru sahipleri web sitemizin ilgili sayfalarını inceleyebilecekleri gibi CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçerek de detaylı bilgi ve danışmanlık alabilirler.

Ankara Anlaşması Vizesi başvurusu için başvuru sahiplerinin geçerli bir pasaport ve firmamızla vize başvuru işlemlerinin başlatılmasının ardından danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesinde belirtilen ve başvuru sahibinin başvurusunda mutlaka sunması gereken belgelerin toplanması gerekir. Bunun ardından tercümelerin yapılması, vize ücretinin yatırılması ve başvuru formunun doldurulması gerekir. Tüm adımlardan sonra uzmanlarımızca son hali verilecek olan başvuru dosyasını başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ile parmak izleri) ile birlikte uzmanlarımız tarafından alınan randevuda İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim etmesi gerekir. Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Gaziantep ve Bursa illerinde bulunan vize başvuru merkezlerinin başvuru sahibi için en uygun olanından alınacak olan randevuya katılarak İngiltere vizesi başvurusu yapılabilir. Bu merkezlere yapılan başvuruların tamamı İstanbul’daki İngiltere Başkonsolosluğunda değerlendirilmektedir.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 768 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular