image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Vizesi Alanlar Ne Yapmalıdır?

Ankara Anlaşması Vizesi alanlar, İngiltere’ye gittikleri ilk yıl işlerini iş planlarının perspektifi doğrultusunda kurmalı ve bu işi sürdürebilmelidir. Bu sayede uzatma başvurusu yaparlarsa herhangi bir eksiklik olmaması halinde uzatma alabileceklerdir.

Ankara Anlaşması Vizesi İngiltere’de iş kurmak isteyen 18 yaşın üzerindeki Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvuru yapabileceği bir İngiltere vizesi başvurusudur. Bu vize başvurusu Ankara Anlaşması hükümlerine dayanmakta olup T.C. vatandaşlarına birçok hak sağlamaktadır. Bu İngiltere vizesine İngiltere’den de İngiltere dışından da başvuru yapılabilmektedir. Bu vize başvurusunu İngiltere’den yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal Londra ofisiyle, Türkiye’den yapmak isteyen kişiler ise Ankara ve İstanbul ofisleriyle irtibata geçebilirler.

Ankara Anlaşması Vizesi alanlar, İngiltere’ye gittikleri ilk yıl işlerini iş planlarının perspektifi doğrultusunda kurmalı ve bu işi sürdürebilmelidir. Bu işten tüm masrafları karşılayabilecek ölçüde kar elde edebilmeleri de oldukça önem arz etmektedir. Bu sayede 3 yıllık uzatma başvurusu yaptıklarında başvurularından olumlu sonuç alabileceklerdir. Aynı şekilde 4 yılın sonunda sürekli oturum izni başvurusu ve bu izni aldıktan 1 yıl, toplamda da 5 yıl sonra İngiliz vatandaşlığı başvurusu yapabilir ve bu hakları kazanabilirler.  

İngiltere’de ve Türkiye’de hizmet sunmakta olan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 970 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular