image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Vize Ücreti Ne Kadardır?

Ankara Anlaşması vize ücreti hakkında bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçebilirler.

Ankara Anlaşması Vizesi Birleşik Krallık’ta iş kurmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına geniş kapsamlı haklar ve avantajlar sağlamakta olan istisnai bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vizeye yalnızca İngiltere’de serbest meslek sahibi olmak üzere başvuru yapılabilmekte, başka birine bağlı olarak çalışılamamaktadır.

Ankara Anlaşması Vizesi başvurusu firmamız uzmanlarınca sağlanacak olan evrak listesine göre evrakların toparlanması, bu evrakların tercümelerinin yapılması, Ankara Anlaşması vize ücretinin yatırılması ve başvuru formunun doldurulması ile hazır hale getirilen başvuru dosyasının başvuru sahibi tarafından biyometrik bilgileri ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir. Evrakların toplanması, tercümelerinin yapılması, başvuru formunun doldurulması, Ankara Anlaşması vize ücreti yatırılması, vize başvuru randevusunun alınması gibi konular hakkında bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2726 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular