image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması ve Brexit Hakkında Mutlaka Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Ankara Anlaşması ve Brexit hakkında yani İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden çıkışı hakkında bu vize türünün geleceğine dair başvuru yapmayı planlayan kişilerce mutlaka bilinmesi gereken hususlar bulunmaktadır.

Ankara Anlaşması ve Brexit hakkında yani İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden çıkışı hakkında bu vize türünün geleceğine dair başvuru yapmayı planlayan kişilerce mutlaka bilinmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Öncelikle bilinmelidir ki Ankara Anlaşması Vizesi başvurularının İngiltere’nin AB’den çıkış sürecinde yapılacak olan müzakerelerde devam edip etmeyeceğine dair hususlar netleşecek. Bu süreçte Ankara Antlaşmasının kaldırılmaması ve daha da geniş kapsamlı haklar elde edilebilmesi için müzakereler gerek Türkiye gerekse de İngiltere yetkililerince yürütülecek.

Brexit sonrası Birleşik Krallık’ta yaşayan AB vatandaşları ve İngiltere ile AB dışındaki ülkelerin vatandaşları geleceklerine dair çeşitli kaygılara kapılmaya başladılar. Çünkü İngiltere hâlihazırda oldukça sıkı vize ve göçmenlik politikası izlemekle birlikte AB’den çıkış sürecinde ve sonrasında bu durumun daha da artacağı düşünülüyor. Ancak İngiliz yetkililer yaptıkları açıklamalarda bu endişelere kapılmaya gerek olmadığı üzerinde duruyorlar.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 891 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular