image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Türkiye'den Başvuru Yapılabilen Bir İngiltere Vizesi Midir?

Ankara Anlaşması Türkiye’den başvuru yapılabilen bir İngiltere vizesi türü olup başvuruda danışmanlık almak üzere CSS Legal Ankara ve İstanbul ofisleri ile irtibata geçilebilir.

Ankara Anlaşması Türkiye’den başvuru yapılabilen bir İngiltere vizesi türü olup bu vizeye İngiltere içinden başvuru yapılabilmesi de mümkündür. Bu başvurularda danışmanlık almak üzere CSS Legal Ankara ve İstanbul ofisleri ile irtibata geçilebilir. Ankara Anlaşması başvurusu hem İngiltere’den hem de Türkiye’den yapılabilen bir başvuru olduğu için hangi ülkeden başvuru yapılacağına bağlı olarak vize başvuru prosedürüne uygun bir başvuru yapılması gerekir. İzlenmesi gereken bu prosedürler hakkında bilgi almak üzere CSS Legal ofisleriyle irtibata geçilmesi yararlı olacaktır.

Ankara Anlaşması Vizesi başvurusu için başvuru sahiplerinin geçerli bir pasaport ve firmamızla vize başvuru işlemlerinin başlatılmasının akabinde danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesinde belirtilen ve başvurunuzda olması gereken belgeler ve tercümelerinden oluşan başvuru dosyasını, biyometrik bilgileri ile beraber İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim etmesi gerekir. Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Gaziantep ve Bursa illerinde bulunan vize başvuru merkezlerinin başvuru sahibi için en uygun olanından alınacak olan randevuya katılarak İngiltere vizesi başvurusu yapılabilir.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 944 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular