image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Şirket Kurma İzni Sağlar Mı?

Ankara Anlaşması şirket kurma izni sağlamakla birlikte iş istenirse evden, mobil/seyyar olarak, bir işi devralarak, tek başına ya da ortaklı olarak da kurulabilmektedir.

Ankara Anlaşması şirket kurma izni sağlamakla birlikte iş istenirse evden, mobil/seyyar olarak, bir işi devralarak, tek başına ya da ortaklı olarak kurulabilmesi de mümkündür. Yani Ankara Anlaşması Vizesi başvurularında işi yalnızca serbest meslek sahibi olarak yapma şartı olmasına karşın işi yapma şekli kişiye bırakılmıştır. Önemli olan işin gerçekten kurulabileceği konusunda inandırıcı olabilmektir. Bu bağlamda bu İngiltere vizesi başvuru sahipleri işlerini; yaşanılan evi ofis (home-office) olarak kullanarak, bir iş yeri olmaksızın seyyar/mobil olarak işi yaparak, yeni bir şirket ya da işletme kurarak, var olan bir şirketi/işletmeyi devralarak, bir şirketin işletme haklarını 3, 5 veya 10 yıl gibi sürelerle devralarak, işi tek başına ya da ortaklık kurarak yapabilecektir.

Ankara Anlaşması kapsamında İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçerek başvurularını gerçekleştirebilirler. Bu karmaşık başvurularda profesyonel destek almak başvuru sahiplerinin herhangi bir zararla karşılaşmamaları için oldukça yararlı olacaktır.

CSS Legal, ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1840 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular