image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

"Ankara Anlaşması Red Aldım." Demeden Önce Bilmeniz Gerekenler Nelerdir?

"Ankara Anlaşması red aldım." demeden önce bilmeniz gerekenlerin başında, bu başvuruların eksiksiz, hatasız, ikna edici ve gerçekçi yapılması gelmektedir.

Ankara Anlaşması Vizesi ile İngiltere'de serbest meslek sahibi olarak çalışmak isteyenlerin İngiltere'ye gelip çalışabileceği ve 4 yıl sonra sürekli oturum hakkı elde edebileceği ve hatta 5 yılı tamamladıktan sonra İngiltere vatandaşlığına geçiş (çifte vatandaşlık) yapabileceği istisnai bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize başvurusu yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tarafından yapılabilmektedir.

Ankara Anlaşması kapsamında yapılacak olan başvurular, başvuru prosedürüne uygun yapıldığı takdirde olumlu sonuçlanabileceği gibi aksi bir durumda olumsuz sonuçlanabilecektir. O nedenle "Ankara Anlaşması red aldım." demeden önce başvuru sahiplerinin bilmesi gereken hususlar bulunmaktadır.

Ankara Anlaşması Vizesi başvurularında bilinmesi gereken hususların başında, bu başvuruların eksiksiz, hatasız, ikna edici ve gerçekçi yapılması gelmektedir. Buna ek olarak başvurunun vize başvuru prosedürüne uygun bir başvuru olması da oldukça önem arz etmektedir. Belgelerin ve tercümelerinin eksiksiz ve hatasız olması, bunların yalan beyan içermemesi, iş planının kişiye ve işe özgü olarak hazırlanması, iş planının gerçekçi bilgi ve analizlere dayanması, başvuru formunun eksiksiz doldurulması, randevunun gününde ve saatinde randevuya katılarak başvurunun gerçekleştirilmesi gibi başvuru işlemlerinin vize ve göçmenlik kurallarına en uygun şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Tüm bu hususlara uygun bir başvuru yapabilmek için başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçerek detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirler.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1987 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular