image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Örnek İş Planı Nasıldır?

Ankara Anlaşması örnek iş planı başvurunun olumlu sonuçlanması için faydalı olmayacağı için mutlaka kişiye özgü bir iş planı ile başvuru yapılmalıdır.

Ankara Antlaşması kapsamında yapılacak olan İngiltere vizesi başvurularında başvuru dosyasında olması gereken en önemli belge iş planıdır. İş planının ikna edici, özgün, iş kurulacak sektörün koşullarına uygun ve gerçekçi olması başvurunun olumlu sonuçlanabilmesi adına oldukça yararlı olacaktır.  Ankara Antlaşması başvurularında karşılaşılan başlıca vize ret nedeni; iyi hazırlanmamış, eksiklik ya da hata bulunan, kişiye ve işe özgü olmayan iş planlarıdır. Dolayısıyla Ankara Anlaşması örnek iş planı ile başvuru yapılmamalı, iyi analiz yapabilecek uzmanların yalnızca Ankara Antlaşması başvuru sahibi ve işi için özgün olarak hazırlayacağı bir iş planı ile başvuru yapılmalıdır. Dolayısıyla bu kapsamda yapılacak olan başvurularda firmamız danışmanlarıyla çalışmak başvurunun olumlu sonuçlanabilmesi adına oldukça yararlı olacaktır.

Ankara Antlaşması Vizesi başvurularında başvuru dosyasında mutlaka olması gereken iş planında yer alması gereken hususlar şunlardır; yönetici özeti, kişisel özgeçmiş, hedefler/amaçlar, misyon, iş modeli, iş ve sektör analizi, rekabet analizi, yönetim/personel yönetimi, pazarlama planı, sermaye yapısı ve yeterliliği analizi, SWOT analizi, nakit dönüşüm tablosu hesaplamaları, projelendirilen kar-zarar hesaplamalarının dökümlerinin hazırlanması, şahsi, kurumsal vergi yükümlülükleri ile sosyal sigorta yükümlülüklerinin hesaplanması, sonuç.

İngiltere’de iş kurmak için yukarıda sayılmış hususların yer alacağı ve titizlikle hazırlanacak bir iş planı ile başvuru yapabilmek üzere profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere’de ve Türkiye’de CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2491 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular