image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Örnek Business Plan (İş Planı) Nasıldır?

Ankara Anlaşması örnek business plan (iş planı), başvuru sahibinin İngiltere’de iş kurabilecek ve bu işten kar edene dek geçinebilecek düzeyde işine hâkim olduğu ve diğer şartları sağlayabildiğini gösterebilmek adına başvuru dosyasında gerçekçi ve ikna edici şekilde hazırlanması gereken bir belgedir.

Her İngiltere vizesi başvurusunda başvuru sahiplerinin başvuru prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirmeleri ve vizenin şartlarını sağladıklarını gösteren bir başvuru dosyası ile başvuru yapmaları gerekir. Dolayısıyla aynı kural Ankara Anlaşması kapsamında yapılacak olan vize başvurularında da geçerlidir.

Başvuru sahibinin İngiltere’de iş kurabilecek ve bu işten kar edene dek geçinebilecek miktarda sermayeye, İngilizceye, bilgiye, tecrübeye vb. sahip olduğunu gösteren belgelerin Ankara Anlaşması Vizesi başvuru dosyasında bulunması gerekir. Ankara Anlaşması kapsamında yapılan İngiltere vizesi başvuru dosyasında yer alması gereken en önemli belge ise iş planıdır. Başvurudan olumlu sonuç alabilmek için bu iş planının kişiye ve işe özgün olması ve iyi hazırlanmış olması gerekmektedir. İş planında temel olarak yer alması gereken başlıklardan bazıları şunlardır; yönetici özeti, kişisel özgeçmiş, hedefler/amaçlar, misyon, iş modeli, iş ve sektör analizi, yönetim/personel yönetimi, pazarlama planı, SWOT analizi, projelendirilen kar-zarar hesaplamalarının dökümlerinin hazırlanması.

İş planı ve diğer başvuru belgelerinin listesini almak ve başvuru işlemleri ile ilgili tüm aşamalarda bilgi ve danışmanlık almak için başvuru sahipleri CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla irtibata geçebilirler.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 3630 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular