image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Niyet Mektubu Nedir?

Ankara Anlaşması niyet mektubu, Ankara Anlaşması başvurularında başvuru dosyası içerisine uzmanlarımızın vereceği evrak listesindeki belgelere ek olarak verilebilir.

Ankara Anlaşması Türkiye ile Avrupa Birliği ülkeleri taraflarınca 1963 yılında imzalamış ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına pek çok geniş kapsamlı hak sağlamıştır. Bu anlaşma hükümlerinden doğan Ankara Anlaşması Vizesi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının sektör, sermaye, eğitim seviyesi, tecrübe süresi, İngilizce dil seviyesi kısıtı olmaksızın Birleşik Krallık’ta kendi işlerini kurmak üzere başvuru yapabildiği bir İngiltere vizesi türüdür. Bu başvurularda başvuru şartlarında net bir kısıt olmayıp başvuru şartlarını iş, işin bulunduğu sektör, piyasa gibi hususlara uygun olarak sağlamak yeterli olmaktadır. Bu da puan bazlı sistemin uygulandığı İngiltere vizesi türlerine göre vize şartlarının daha kolay sağlanabilmesini sağlayacaktır.

İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için uzmanlarımızın vereceği evrak listesine göre evrakların sağlanması, evrakların tercümelerinin yapılması, başvuru formunun doldurulması, vize randevusunun alınması gibi işlemlerin yapılması gerekir. Bu işlemleri firmamızdan profesyonel destek alarak yapmak en güncel başvuru prosedürüne uygun bir başvuru yapılmasını sağlayacaktır. Uzmanlarımızın başvuru sahibi ile ilk görüşmesinin ardından hazırlayacağı evrak listesine göre evrakların eksiksiz olarak sağlanması oldukça önem arz eder.

Başvuru evrakları içerisine gerekli olması halinde ek evrak istenebilmesi de söz konusu olabilmektedir. Örneğin; Ankara Anlaşması niyet mektubu Ankara Anlaşması başvurularında başvuru dosyası içerisine uzmanlarımızın vereceği evrak listesindeki belgelere ek olarak verilebilir.

CSS Legal, ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2655 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular