image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

“Ankara Anlaşması ne kadar sürede sonuçlanır?” sorusunun cevabı 3 aya kadardır.

“Ankara Anlaşması ne kadar sürede sonuçlanır?” sorusunun cevabını öğrenmek isteyen başvuru sahipleri bilmelidir ki; bu süre 3 aya kadardır. Türkiye’den yapıldığında açıklanması 3 ay yani 90 gün içerisinde gerçekleştirilen Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları, İngiltere’den yapıldığında 6 ay içerisinde herhangi bir zamanda sonuçlanmaktadır.

İngiltere vize başvuru dosyasının Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa ve Gaziantep illerinde bulunan İngiltere Vizesi Başvuru Merkezlerinden birine belgelerinin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, parmak izi randevularının alınması sonrasında konsolosluğa değerlendirilmek üzere gönderilmesini sağlamak için teslim edilmesiyle İngiltere vizesi başvurusu gerçekleştirilebilmektedir. Belge listesi hazırlığından randevunun alınmasına kadar tüm işlemlerde uzmanlarımızdan detaylı bilgi ve danışmanlık alınabilmektedir.

Ankara Antlaşması başvurusunun erken sonuçlanabilmesi için Öncelikli Servislerden yararlanılamamaktadır. Erken sonuç almayı sağlayan servisler dışında yararlanılabilecek servisler olup olmadığına dair detaylı bilgi CSS Legal uzmanlarından alınabilecektir. Ankara Anlaşması başvurularına dair her konuda detaylı bilgi ve danışmanlık için firmamız uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2827 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular